• Oznamy

• Rodičovské združenie
            • Dňa 19.9.2023 /utorok/ o 16:45 h sa uskutoční v v 1.A triede triedne RZ. Účasť žiadúca. LH
            • KORČULIARSKY KURZ
            • V tomto roku máme možnosť zúčastniť sa korčuliarskeho kurzu, ktorý organizuje hokejový klub Dukla Michalovce. Kurz sa skladá z 5 lekcií na ľade.

Cena za kurz je 20€. V cene je zahrnutá preprava detí na štadión a späť, odmena pre trénerov, pomôcky na ľad. V prípade potreby je zabezpečené aj technické vybavenie: korčule, dresy, prilby.

Prosím, do žiackej knižky (Oznamy a poznámky - vzadu) mi napíšte, či máte alebo nemáte záujem o tento kurz..

O termíne /pravdepodobne november/ a ďalšom organizačnom zabezpečení Vás budem vopred informovať. LH

• Začiatok školského roka
            • Slávnostné otvorenie školského roka 2023/2024 sa uskutoční v pondelok 4. septembra 2023 na školskom dvore. Zraz žiakov je o 8:15.